| NuMeDebRad a întrebat:

Sunt noua pe site.as vrea sa stiu cum se pun intrebarile si la ce folosesc stelutele *sarcasm activ*

Răspuns Câştigător
| Crya a răspuns:

Buna.
Intrebarile le pot pune dand click pe dreptunghiul verde din stanga paginii pe care scrie "Pune intrebarea ta aici!"(Asta o stii deja laughing) Odata ce ai pus o intrebare poti alege un raspuns castigator care ti s-a parut cel mai bun si care te-a ajutat si ii poti oferi o funda. De asemenea poti si tu ajuta pe altii prin raspunsurile tale urmand ca ele sa fie declarate castigatoare, votate sau nu.
De asemenea poti acumula puncte. Cum? Acceseaza INTREBARI FRECVENTE de sus din pagina si vei afla acolo cum se acumuleaza puncte.(La intrebari frecvente poti afla la ce foloseste si cum se utilizeaza acest site). Cu cat ai mai multe puncte ai un rank mai mare. big grin

Bun venit! Sper ca nu te-am bagat mai rau in ceata laughing

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bine ai venit! Pentru edificare citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si o sa afli aproape tot despre TPU, inclusiv cum se pun intrebarile. Vezi ca in partea stanga, imediat sub sigla TPU, este un chenar verde cu inscrisul PUNE INTREBAREA TA AICI! Dai clic si apoi pui intrebarea. Numai bine!

| Delicv3nt a răspuns:

Vrei sa stii cum se pun intrebarile dar tocmai tu ai pus o intrebare? raised eyebrows omg :O