| Quu a întrebat:

Sunt un fan inrait al seriei fps: Counter Strike.De curand mi-am cumparat Cs:Global Offensive pe steam.
Cu cateva luni in urma m-am uitat la system requiements pentru cs si le treceam pe toate, m-am uitat pe 10 de site-uri si toti scriiau niste cerinte acceptabile pentru pc ul meu destul de vechi.

Azi am intrat pe can u run it si am vazut ca cerintele la procesor de la cs go aproape s-au dublat:

http://www.systemrequirementslab.com/......lysis.aspx

Configuratia Pc-ului meu(pe scurt):
procesor dual core e 4600
2 Gb ram
win 7 32 biti
nVIDIA geforce gt 220(512 mb ddr3)

Procesorul este putin mai slab decat cel necesar,in rest le trec pe toate.

Intrebarea mea este daca stiti o modalitate / niste comenzi in consola, dezactivarea unor efecte in joc pentru a folosii mai putin procesor.
Funda pentru un raspuns bun!

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti merge.In jocuri placa video/memoria ram fac cam 95% din joc.Procesoru nu conteaza asa mult.Nu e bai daca cere un procesor putin mai puternic.Jocul tot o sa iti mearga.

| Razvan181996 a răspuns:

http://www.fileshare.ro/e29135292 cod pentru global daca vrei

| buzucan a răspuns (pentru Razvan181996):

Www.coduricsgo.info aici gasesti toate versiunile functionale de coduri cs go...