| Marius_Marius_1999_E7xl a întrebat:

Tocmai am terminat call of duty 4 modern warfare si ma plictisesc de moarte! Ce imi sfatuiti sa ma joc? Si nu incepeti cu GTA5 etc. Am 2 gb ram ddr2, placa video de 512mb, si un amd sempron de 2. 2ghz single core!
Stiu,stiu acum o sa spuneti ca am procesorul mic etc,dar pe procesorul asta mic am jucat o gramada de jocuri:
far cry 1, just cause 1, left4dead1,cs source etc.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| fredow a răspuns:

Call of Duty World at War
Spec Ops The Line
Prototype
Darksiders 1 si 2

PS:Am sa ma mai gandesc la cateva jocuri care iti merg pe pc-ul tau si am sa revin cu un edit.

| Marius_Marius_1999_E7xl explică (pentru fredow):

Mersi! sper sa te gandesti mai repede ca ma plictisesc!