| Stefan_Silviu_1993 a întrebat:

tocmai ce am bagat windows 7 pe pc meu, cand am schimbat windowsul totul a mers perfect si la sfarsit m-a bagat in windows dar dupa ce l-am stins si l-am aprins peste vreo 30 de minute cand sa intre in windows monitorul imi zicea NO SUPPORT va rog de la ce sa fie helpbig grin

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Incearca sa intri in meniul plasmei(monitorului respectiv)si instaleazai lui Toate alea originale..nu ar mai trebuie sa iti faca probleme
Sau un driver video poate sa fie si de la asta driver video al placii
FUNDA?