| Stefan2424 a întrebat:

Tocmai ce am filmat un episod de CS:GO care as dori sa-l pun pe Youtube. Problema este ca eu nu am microfon si a trebuit sa ma inregistrez cu telefonul. Imi poate spune si mie cineva cum sa pun inregistrarea peste videoclip.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O descarci din telefon și eventual transformi fișierul în MP3.
Apoi mixezi cu partea video cu un soft de editare video.

| Stefan2424 explică (pentru mihai69):

Cum pot transforma fisierul in MP3?

| mihai69 a răspuns (pentru Stefan2424):

Sunt o grămadă de utilitare free de conversie a fișierelor audio. Folosește google, eu nu pot recomanda ceva care poate pe tine nu te „coafează"; alege-ți singur dintre rezultatele căutării.