| aditzache123456 a întrebat:

tocmai mi-am luat si eu Metin2Regal si cand l-am downloadat imi arata ca cica ar avea virusi antivirusul.Imi puteti daca chiar are virusi si daca nu are de ce imi arata antivirusul ca are virusi si daca sa-l dezactivez. Chiar vreau sa stisi sigur ca nu are virusi ca nu vreau sa imi virusez PC-ul.

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Sal pai mai sunt unele erori la metine de ex Hammer metin2 programele sunt detecate ca si virusi desi e spun nu sunt (Sincer sa fiu eu am unele suspiciuni in privinta asta ) Nu trebuie sa risit nimic doar pentru un server de metin mai sunt inca 1000 pe langa el + ca daca iti dezactivezi antivirusul poti lua virusi chiar si dupa simple site-uri Deci sfatul meu stergel si lasa anvitivrusul sa lucreze Bafta big grin