| SugarKoKonut a întrebat:

Tocmai mi-am vandut laptop-ul vechi si acum caut un laptop pentru gaming(sa mearga CS:GO,Dota,Team Fortress,GTA, etc.)
Sa coste maxim 2000 de ron.
Recomandari?

Răspuns Câştigător
| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Http://www.altex.ro/......3-free-dos

Acesta este laptopul pe care ar trebui sa-l ai. E foarte bun + ca e la reducere si are si placa video de 1GB care iti mareste frame-urile considerabil :)

1 răspuns:
| andreiStoienica a răspuns:

Man sincer eu am luat unul la 25 mil si imi merge de abia minecraft cu 50 fps deci sfat: ia-ti pc la 30 mil sau daca ai ia Intel i7 si procesor bun de 11 mil ffunda?