| MetinLegend a întrebat:

Salut TPU(TotiPentruUnu), stiti cumva de ce nu imi merge metin2 ro si altele?!
Va rog sa ma ajutati crying(
Alti imi spun ca trebuie sa instalez netframeork.dar am toate netframeork-urile! Altele nu imi pornesc clientul si la metin2ro ERROARE GEN :speedTR.dll de aia. nu stiu de ce nu imi merge Dau Funditze! pls

7 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Nu l-ai instalat bine sau nu este compatibil cu directx-ul.

| MetinLegend explică (pentru snzpaul):

Paulicca iti multumesc foarte foarte mult. Macar ca am gasit raspunsul dar, te rog eu frumos cand ai timp te rog frumos fa un tutorial sa inteleg cum adica nu este compatabil adica am placa video mica sau cum ca nu inteleg am placa :NVidia geforce 7600. procesor 3000+ 1 gb ram ii cam slabut dar,

| snzpaul a răspuns:

Ultima versiune de directx, merge este compatibila cu orice joc, fa-ti update la directx.

| MetinLegend explică (pentru snzpaul):

Looooooolllll multumesc foarte foarte mult.big grin Totusi cum fac update la directx?

| MetinLegend explică (pentru snzpaul):

Sa vedem.

| MetinLegend explică (pentru MetinLegend):

Acum installez metin2Hammer. Multumesc pentru site-ul directxupdate. dar totusi nu stiu daca functioneaza...