| qCrotal a întrebat:

Un site de unde pot descarca Hack CrossFire EU, nedectabil si functionabil.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu exista hack nedectetabil. Da, poate exista hack-uri care nu sunt detectabile la testul de securitate cand intri in joc, dar cand vei juca cu playeri si vor vedea ca ii iei prin pereti sau ca vei avea AIM, vei primi report ca fiind jucator cu hack-uri si cand se vor uita adminii/ownerii (creatorii jocului) ca ai hack, iti vei pierde contul permanemt. Si vei pierde level, arme, skinuri. De ce sa te risti? Cel mai bine e sa joci corect.

| qCrotal explică (pentru RareşTPUro):

Stiam, mă refeream să nu-l detecteze X-trap, la unele hack-uri poți alege ce să activezi. si activam doar să sa ii văd, dacă ai avut vreodată, ințelegi ce zic. Oricum, mersi de opinie.