| Alucard95 a întrebat:

Unde se salveaza fiserele descarcate de pe https://mega.co.nz/,ca am cautat o ora si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| C0olmonkey a răspuns:

Depinde ce browser folosesti.

# Google Chrome:
1. Apesi CTRL+J
2. Cauti downloadul dorit si dedesubtul lui scrie cu gri "Afisati in dosar". Dai click stanga si ti se va deschide folderul care contine fisierul downloadat.

# Mozilla Firefox
1. Apesi CTRL+J
2. Ti se va deschide o fereastra noua. Acolo cauti fisierul downloadat si dai click dreapta pe el si apoi "Deschide dosarul continator" ---SAU--- Dupa ce ai gasit fisierul downloadat in dreapta de tot ai un butonas mic (un folder mic) si dai click stanga pe el si ti se va deschide folderul care contine fisierul downloadat.

Daca folosesti alt browser te rog sa imi spui numele browserului iar eu voi reveni cat mai repede cu un alt raspuns.

Succes!

1 răspuns:
| DoriKat a răspuns:

In Downloads