| LoveIsForFree a întrebat:

Hei.
Eu descarc melodii de pe "Ares". Dar nu mi se salveaza in "My Shared Folder" si nu mi se mai salveazasad. Am cautat peste tot si nu le gasesc[melodiile noi descarcate]. L'am sters si l'am instalat iarasi.Si nu mergecrying:@:@. Ce sa facthinking Fundaa:*. Celelalte voot.Scuzati >categoria:".

Răspuns Câştigător
| Damaris_8457 a răspuns:

Salut.si eu le descarc tot cu ares
si dai la transfer.si sus scrie locate file.dai clic acolo si ti se deschide un folder cu toate melodiile
acolo se descarca tongue
funda?happy

1 răspuns:
| s2god a răspuns:

Pai incearca sa le salvezi in my computer in d acolo iti faci un folder cu numele muzicabig grin si nu mai ai nicio problema si incearca sa nu mai bagi in my share folder. Sper ca te-am ajutat >>FUNDA