| 4l3x a întrebat:

V-ati plictisit de jocuri banale? Incercati cel mai tare joc multiplayer! Daca va place dati-l mai departe! Jocul este intr-o continua dezvoltare! Ajutati-ne cu like-uri si comentarii! :)
http://www.youtube.com/watch?v=Pki8bamip80

1 răspuns:
| sc25 a răspuns:

Metin 2? joc de 4 ani dar nu ro, UK ee bun jocul la inceput dar dupa ceva ani iti vei da seama ca tot ce ai realizat ai facut degeaba pentru ce? pierzi timpul si te enervezi cand iei Failed in DT ca stai cu orele la metine si nu ai prea mare drop decat in zilele cu noroc...