| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma cu câteva periferice de gaming până în 400 de lei. Adica tastatura, mouse, căști. As vrea sa fie se la Magazinul Altex.
Dau Funda cine imi raspunde primul si sa imi placa!

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Pai un mouse g916
O tastatura cm500(daca gasesti se parat)
Casti turtle beach(te uiti pe acolo care iti plac ca turtle beach sunt foarte bune)
Si un mousepad g22
Toate sunt de la marvo in afara de casti si le gasesti pe toate in altex mouse cu mousepad fac 100 de lei iar castile si tastatura impreuna fac 250-350 cred ca nu mai am preturile de la ele
P.S: Eu pe astea le am si sunt foarte multumit dar sa stii ca ar trebui sa iti cumperi microfon separat deoarece daca nu esti f atent se va strica cel de la casti

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea imi plac.dar multumesc oricum!