| 1AlexS a întrebat:

Va rog ajutati-ma.dau funda!

In timp ce ma uit la un video ...indiferent de site (youtube, ...etc),mi se blocheaza dupa cateva secunde chiar minute,apoi nu mai merge sa intru pe nici-o pagina,zicandu-mi ca nu am netul conectat, daca dau discconect apoi connect zice connect prin WannMiniport(PPPOE) sau si n use conecteaza!
ajutati-ma va roog.Asa se intampla si pe IE8, CHROME. Am dat uppdate la flashplayer si tot degeaba. Ajutot va rog!

1 răspuns:
| RandyOrton07 a răspuns:

Salut.S-ar putea sa ai niste virusi in pc care iti fac calculatorul sa mearga mai greu.Incearca sa dai o defragmentare si o scanare a pc-ului, iar apoi o curatare disc si daca face la fel, reformateza-l ca ar fi solutia cea mai buna, iti spun sigur ca dupa va merge garantat.
Funda?