| DoarAdrian a întrebat:

Va rog dati-mi si mie niste jocuri horror care chiar te sperie.

Răspuns Câştigător
| AlinSihlanic a răspuns:

Cauta Metro Last Light, Dead Islend/ Dead Islend Riptide, Resident evil 1, 2, 3, 4, 5,6

4 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Nosferatu the wrath of malachi, fear, amnesia, Penumbra Black Plague

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F.E.A.R. ( seria completa, toate sunt dragute ); Dead Space ( seria completa ); Penumbra ( seria completa ); Silent Hill seria completa ); Amnesia; Anna ( nu e chiar horror dar e dragut, sunt cateva faze mai ciudate ); I'm Not Alone; Lucius ( nu e chiar horror dar e dragut si el ); Call of Cthulhu. Mai sunt o multime dar acum pe moment nu mi le amintesc pe toate care le-am jucat.

| дфтф a răspuns:

Buna!
Sa-nteleg ca vrei sa te sperii?
Uite aici niste jocuri Horror:
-Amnesia, Alice :The Madness Returns, Dead Space2, Silent Hill:Downpour, Exmortis, F.e.a.R 3, Resident Evil :The Mercenaries, Fatal Frame 2 Remake, Lucius
Video de recomandare: http://www.youtube.com/watch?v=hmkQPq1ckjw
Am jucat doar Alice Madness.
Have fun!
Pa, Pa!

| Cr1stii a răspuns:

Slender Man