| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie jocuri horror? Chiar vreau sa fiu speriata! (funda jocului care ma sperie) big grin

7 răspunsuri:
| Snaker a răspuns:

Http://www.maniacworld.com/maze_game.htm incearca jocu asta...trebuie sa duci patratelul pana la zona rosie, fara sa atingi peretii negri...succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| Madalichka a răspuns:

Doom si Heretik
(mai era unul si mai horror decat ele, dar i-am uitat numele)

| CelMaiBlogger a răspuns:

The suffering.Bafta

| C1P1K a răspuns:

Nosferatu happy E Oleak Horor Da Daca Ai Probleme Cu Inima Laso Balta...winking :S

| y7ro a răspuns:

Aici gasesti 2 jocuri de groaza... acum depinde de tine daca o sa te sperii sau nu - http://www.y7.ro/search-results/1051/jocuri-de-groaza.html