| georgyana98georgy a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri horror! funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| KisaTheCute a răspuns:

Ejocurigratis.ro acolo sunt la rubrica " jocuri horror 18+" ff multe jocuri. funda?batting eyelashes

| georgyana98georgy explică:

Vreau jocuri horror pentru pc nu sit-uri
exemplu:silent hill

| Cuuukii a răspuns:

Resident Evil 5 – Desperate Escape(Desperate Escape este un ad-on downloadabil pentru ultimul titlu al binecunoscutei serii.
Seria Resident Evil este publicata si produsa de Capcom si apartine genului clasic survival-horror.
In acest ad-on vom avea doua personaje ce au mai aparut in celelalte titluri, Jill Valentine si Josh Stone care acum trebuie sa scape cu viata dintr-un complex de cladiri ce apartine companiei Tricell. )

Metro 2033 The Last Refuge(Metro 2033 reprezinta o mini-ecranizare a operei scrise de catre Dmitry Glukhovsky, romanul cu acelasi nume, un first person shooter ce prezinta lumea, calitatea vietii de pe Pamant, la 20 de ani dupa un atac atomic.)

Saw – criminalul in serie Jigsaw face o vizita PC-urilor
(Jocul Saw se bazeaza pe seria de filme cu acelasi nume.
Aceasta din urma s-a dovedit una din cele mai de succes serii de filme horror, cu foarte multi fani peste tot in lume. Astfel, decizia de a crea si un joc in cadrul francizei nu surprinde pe nimeni.)

Dead Rising 2 – zombii ataca din nou pe PC(Primul titlu Dead Rising, aparut pe X-Box, a fost una din cele mai importante lansari la data respectiva. Noul titlu anunta un plus de actiune, mai multi inamici si mai multe arme.
Cei de la Capcom vor sa ridice inca o data standardul macelaririi de "morti vii", introducand un nou engine grafic ce va putea randa 500 de zombii odata, rezultatul fiind posibilitatea de a avea 7000 de personaje pe ecran simultan (!). Fiecare personaj va fi randat cu comportamentul de rigoare, deci vom asista la niste scene destul de apocaliptice, tinand cont ca zombii nu sunt chiar cele mai civilizate creaturi. )

HAVE FUN:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe http://www.onegames.info cateva jocuri horror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si scrie jocuri horror si dai la primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am tot pa net ma joc si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezident evill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror games

| vlad8249 a răspuns:

Frate ce m-am speriat la primul joc zis de troll

| Ghebdom a răspuns:

Outlast

| madalinea a răspuns:

Iti dau eu da e de groaza rau se numeste:fear 2

| madalinea a răspuns:

Iti dau eu da e de groaza rau se numeste:fear 2

| AnonimousInLove a răspuns:

Scrie pe net asa:jocul intreaba spiritele.ai grija. daca ai sub 15 ani scrie o data de nastere falsa. daca ai sub 15 ani si scrii data ta de nastere reala, nu te va lasa sa joci acel joc. urletul spiritelor este foarte urat.pe mine ma speriat.am scris data de nastere a mamei mele deoarece am 10 ani.bafta.ai grija la ce intrebari o sa pui, trebuie in engleza. daca pui intrebari stupide le vei enerva si s-ar putea sa iti arate niste imagini care nu o sa iti placa sa o sa inceapa sa urle rau de tot.mult succes si multa bafta.grija mare la ce intrebari pui si in ce limba.