| vipera555 a întrebat:

Va rog frumos din suflet daca aveti careva un cont sau mai multe premium de minecraft sa imi dea si mie! Nu pe degeaba! Cumpar daca e nevoie Sau daca vreti sa imi dati si mie unu asa [e degeaba.Mersi pentru mult pentru intelegere!

2 răspunsuri:
| DLeonard1998 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi atunci cumpara un Paysafe si cumparal :/

| Yeellow a răspuns:

Pai uite iti dau un link acushica :
https://www.youtube.com/watch?v=ivQzC_QFvuo&list=UUh4HmLY_oHslpux0Ag11pxg
De la minutul 2:20 pana la sfarsitul videoclipului iti arata multe conturi PREMIUM, numele si parola.Acestea sunt conturi universale, dar tot premium raman!
Funda? xD