| Andreiyy a întrebat:

Va rog frumos sa am ajutati cu un Trade Hack la metin 2 va rog din inima daca stie cineva de unde sa-l downlandez si un tutorial daca se poate va rog sa mi-l dati si mie!- Funda (Sanatate la toata lumea)

Răspuns Câştigător
| swat1997 a răspuns:

Hei nu mai asculta pe astia care spun ca este trade heck el nu exista si asa numitele foldere trade heck sunt numai decat niste keylogere si virusi (keyloger=un fel de program care in momentul in care il descizi cel a cui este programul vede tot ce faci tu pe pc :contul de facebook de metin de mess si ti le saprge.

Daca vrei niste heckuri bune care merg baga id catalin_turc2000

1 răspuns:
| swat1997 a răspuns:

Mersi de funda dar totusi astept sa ma contactezi sa-ti dau heckurile