| Andreiyy a întrebat:

Va salut tocmai din Belgia. Am o rugaminte pentru cei acre se joaca Metin2! Va rog frumos din inima dati-mi un hack "Trade hack" dau funda si SANATATE LA TOATA LUMEA!

6 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Iti pot da eu hack x3 doar pe asta il am merge doar pe private... pm daca il vrei

| Andreiyy explică (pentru Primo):

Baga id meu te rog : deyuandrey40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU EXISTA trade hack. toate is facaturi sau keylogger.

| vladsoare a răspuns:

Romanii sunt pusi pe furat indiferent ca sunt in tara sau in afaralaughing Ce sa faci...
Si da, sa iti si raspund, nu exista asa cevahappy

| Andreiyy explică:

Promo baga ID meu :deyuandrey40@yahoo.com Mersiwinking

| Sibiu a răspuns:

Din cate stiu eu trande hack nu exista si nici hack yang (sunt doar keylogger) dar poti face bani de la 30 daca mineresti in templu in prima camera si finisezi.