| sergiulive a întrebat:

Va rog mult daca imi puteti da un hack bun de iteme +9 de exp sau yang pentru metin 2 ro sau chiar si private etc.Doar o singura conditie sa fie de la orice level.Fundaa!

3 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Buna gasesti aici hack-uri fara virusi care poti sa le folosesti si pe private! Am incercat si eu si chiar merge! Pe site ai :
Metin2 hack dmg x3 x4 x5 x7
Metin2 hack hit
Metin2 hack kick.
Site: http://ghidmetin2.blogspot.com/2011/03/metin2-damage-hack.html
Bafta!

| sergiulive explică:

Ok mersi dar eu am zis pentru deaste a+ 9 yank etc.

| Th3Sh0W a răspuns:

Mda da-mi si mie add la mess si damil dacal gasesti de x7:sebi_alexutu