| gabby1999 a întrebat:

va rog vreau si eu un tatuaj cu numele asta "RyLeX" va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Pai cind dai o intrebare... gandeste-te daca e formulata corect intrebarea! (deoarece nu e specificat anume ce doresti)
mi s-a parut ca doresti tatuaj pe mina!

daca pentru cs ai nevoie de acest program:
http://narod.ru/disk/19573236001/Half-Life%20Logo%20Creator%20v1.0.zip.html
introduci codul si descarci

5 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Si ce ar trebui sa facem noi?

| gabby1999 explică (pentru RubikSD):

Exista program sa iti faci tatuaj la cs si as vrea macar site de unde il pot descarca

| buffa a răspuns:

Pai du-te la Tatoo salon, daca ai 18 ani desigur. si acolo lamuresti ce tatuaj doresti sa-ti facibig grin.
daca nu ai 18! atunci cu siguranta fa-ti cu pixul big grin

p.s intrebarea nu e postata in categoria care trebuia!

| gabby1999 explică (pentru buffa):

Ba eu vorbesc despre tatuaje de cslaughing)