| alex333mortewizard a întrebat:

SALUT TPU (VA ROOOOG RASPUNDETI REPEDE!)

Daca cumpar XBOX HALO pot sa bag si alte jocuri la el? dau funda pentru cel mai rapid si concret raspuns!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Xbox Halo 4 este un pachet care contine Xbox-ul si jocul Halo 4. Poti juca orice joc pe xboxul tau, conditia este ca jocul sa fie special pentru Xbox. Toate jocurile pentru Xbox merg pe consola Xbox Halo 4.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Bineinteles, poti juca orice joc de xbox 360 vrei. Editia Halo include jocul impreuna cu consola si nu te obliga sa joci doar halo.

| alex333mortewizard explică (pentru Wr3nch):

Mersi... happy

| neluL a răspuns (pentru alex333mortewizard):

Cu placere! bye, bye wave