| Ionuţuu a întrebat:

Vin şi eu cu o intrebare si v-as ruga sa răspundă doar cei ce ştiu atâta tot.

Care ştie un link de unde pot descărca : Counter Strike 1.6 Clean Version.
Ce înseamnă clean version? : Un counter strike cu fişierele lui originale fără absolut nici un pic de modificare,fără skin-uri, fără cfg-uri băgate in el deci vreau doar versiunea clasică să zic asa dacă ştiţi lăsa-ţi link.
Funda!

Răspuns Câştigător
| GameMaster93 a răspuns:

Am incercat sa caut pe google si Mr. Google si-a facut mila de mine si mi l-a dat...:D
http://www.download-cs16.org/download-cs-clean-version-2013.html

fundita?

| Ionuţuu explică (pentru GameMaster93):

Nu este chiar ce căutam eu dar sa nu zici că sunt chitră iti dau laughing

| GameMaster93 a răspuns (pentru Ionuţuu):

Mersi mha omule, dar eu joc pe asta boss si imi merge, Este original ce nu intelegi.