| Catalina969 a întrebat:

Care stie un link de downloadat counter strike 1.6 non steamhappyhappy va rog care stiti... lasati comentariu la intrebare[[ funda; x:* ]]

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marian_5450 a răspuns:

Prima data cauta Half-life pe google, nu poti sa ai counter daca nu ai half life counter este un mod al half-lifeului. Dupa ce ai downloadat half-life, scrie pe google counter strike 1.6, de fapt http://games.softpedia.com/progDownload/Counter-Strike-Download-427.html intra aici si downloadeaza-l, spor la joc. Daca nu stii ceva intra pe youtube si scrie How to put cs 1.6 on half -life, uitate la un tutorial...fa ce face cel din video

| Catalina969 explică:

Si un link pentru half-life nu ai ca mie una cand am cautat imi descarca numa prostii...