| slayer09 a întrebat:

vrea careva sa joace jocul online League of legends? e un joc super fain, ce se joaca online, pe care eu il joc de mult timp, aproximativ un an si m-am gandit sa va zic despre joc, bine celora ce nu stiu de el si vor sa incerce un joc nou. In primul rand se face un cont aici (se copiaza tot textul si de baga in adresa de la browser:

signup.leagueoflegends.com/? ref=51180e211bc2f264373521

(normal ca am si eu ceva de castigat daca va inregistrati de pe referalul asta) apoi se descarca jocul de aici: http://signup.leagueoflegends.com/ro/signup/redownload se instaleaza si aveti niste tutoriale la inceput in limba romana care o sa va ofere cam tot ce aveti nevoie sa stiti pentru inceput. Eu va urez spor la joc... :D

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Vreau eu.

| slayer09 explică (pentru Digital112):

Bun, copiaza randurile astea si baga-le in browser (internet explorer, firefox, opera etc ) si fa-ti un cont:
signup.leagueoflegends.com/? ref=51180e211bc2f264373521