| slayer09 a întrebat:

vrea careva sa joace jocul online League of legends? e un joc super fain, ce se joaca online, pe care eu il joc de mult timp, aproximativ un an si m-am gandit sa va zic despre joc, bine celora ce nu stiu de el si vor sa incerce un joc nou.
In primul rand se face
un cont aici: signup.leagueoflegends.com/? ref=51180e211bc2f264373521 (normal ca am si eu ceva de castigat daca va inregistrati de pe referalul asta) apoi se descarca jocul de aici: http://signup.leagueoflegends.com/ro/signup/redownload se instaleaza si aveti niste tutoriale la inceput in limba romana care o sa va ofere cam tot ce aveti nevoie sa stiti pentru inceput. Eu va urez spor la joc... :D

2 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Subtila reclama... sti ca pana nu face nimeni lvl 5-10 nu primesti nimic? XD bafta

| slayer09 explică (pentru AlexShadow26):

Nu e subtila big grin. Stiu ca daca nu face lvl 5 nu primesc nimic, nu e problema, dar daca celor ce joaca le place jocul automat creste in lvl, adica sunt recompensat pentru placerea utilizatorilor de a juca jocul...si mi se pare destul de corect big grin