| AndreiPlaysMCPE a întrebat:

Vreau și eu niște jocuri faine pentru android sa fie interesante și draguțe.

2 răspunsuri:
| Dobre_Maria_1993 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Line Play este gratis si te loghezi pe Facebook.Este super dragut si este gratis.Iti mai recomand si Avakin Life.Este asemanator dar te faci pe tine.Si poti folosi Facebook sau iti faci cont cu Email.

| Dobre_Maria_1993 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Line Play este gratis si te loghezi pe Facebook.Este dragut si este gratis.Iti mai recomand si Avakin Life.Este asemanator dar te faci pe tine.Si poti folosi Facebook sau iti faci cont cu Email.