| ClickHere a întrebat:

Vreau şi eu nişte jocuri interesante pentru Android. Ce îmi recomandaţi? Dar ceva încât să nu ma plictisesc, mulţumesc.

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Head Soccer
Dumb Ways To Die
Despicable Me: Minion Rush
Asphalt 8

| Phanto a răspuns:

Pai, Pou e frumos, o sa vezi, n-o sa te plictisesti, Temple Run daca cauti la magazin play sunt mai multe editii. Bafta si distractie placuta.

| AndreiShiAtat1995 a răspuns:

Subway Surf, Temple Run, Minecraft, Terraria, My Tom, My Talking Tom, Pou, My Boo, Candy Heroes, Candy Crush Saga S.A.

| Edyyyyyyy a răspuns:

Subway surfers imi place foarte mult mie si ti.l recomandsi tie

| Ana081 a răspuns:

Pou - este un joc dragut si nu cred ca te-ai plictisi de el. ^^
Temple run. - e un joc distractiv.
Subway surfers
Candy Crush Saga. - Are mai multe nivele. big grin
Hill Climg Racing - Joc cu masinuta. laughing
Benji Bananas.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Distractie placuta. :]