| CoRrUpT3D a întrebat:

Vreau niste jocuri pentru p.
In pc am Intel core 2 duo e8400, 3gb RAM, placa video ati radeon hd 5450 sepphire 2 gb.
Stiu ca placa video strica tot dar fac eforturi sa imi iau alta noua.
Stiu deja ca pot sa rulez Battlefield 3, Call of duty black ops 1 si mi se pare ca si 2 mw 1 2 3, Assassins creed, NFS Most Wanted 2012, CS GO.
Puteti sa imi dati altele in afara de astea?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Tiby04 a răspuns:

Avand in vedere faptul ca procesorul este un dual core vechi si placa video neavand DirectX11 si totodata si aceasta veche, nu o sa iti mearga anumite jocuri, in afara de jocurile mentionate de tine nu cred ca ti-ar mai merge altceva, cauta pe Google jocuri pana in 2012 si ai sa gasesti cateva care o sa iti mearga