| agentclanc21 a întrebat:

Pe un laptop LENOVO IdeaPad G500, Intel Pentium 2020M 2. 4GHz, 15.6", 4GB, 1TB, Intel HD Graphics, Free Dos, merg urmatoarele jocuri: Battlefield 3, Call of duty Black Ops, Nfs Most Wanted 2012, Nfs The Run, Diablo III si Call of Juarez Gunslinger?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Intel HD Graphics numa placă dedeicata nu e ca e integrată cu share din ram, deci i-ați gândul de la gamming. Oricum portabilele astea ce le vezi tu că cica au placa grafică dedicată, etc nu îs creata pentru gamming ci pentru multimedia, chiar daca românu care crede numai că se pricepe și de fapt e praf, cu excepția celor ce le depanăm rulează jocuri pe așa ceva.Succes

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Merg si nu prea(unele merg dar cu detaliile la minim minim).

| Mihai1810 a răspuns:

Scrie aici numele jocurilor si vezi daca iti merg http://systemrequirementslab.com/cyri
bafta