| Pitri001 a întrebat:

vreau sa dowlandez un program pentru hack pentru zoomumba si mi-e frica sa nu aiba vreun virus uitati saitu:http://www.downloadweb.org/......ervers.php dar nu am chef da raspunsuri de genul "e o minciuna" deci va rog sa ma ajutati aa si dau fundita. mersi mult

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Eu cred ca e bun dar stii ca trebuie sa ai cont nu?

| Pitri001 explică (pentru GEORGE):

Da stiu bine eu te cred mersi mult(nu am cont da-mi fac pealt ID ) mersi uite funda>big grin

11 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Pai cu ce sa te ajutam?
in mod normal undre iti cere sa iti faci cont sunt sigure.

| Pitri001 explică (pentru GEORGE):

Da la asta ma gandeam si eu sti dar am mai patit-o I don't want to see mersihee hee

| GEORGE a răspuns:

Pai ce pe id ul tau nu poti sa iti faci?

| Pitri001 explică (pentru GEORGE):

Pai am vazut ca-i cu bani sa-ti faci cont crying dar oricum am gasit altulhee hee

| GEORGE a răspuns:

Bravo si mersi pentru fundita ca nu o meritam

| Pitri001 explică (pentru GEORGE):

Eh asa sunt eu darnica kisshee hee

| GEORGE a răspuns:

Bine iti mai multumesc o data

| Pitri001 explică:

Va roooooooog sa ma ajutati mult :[[[

| Pitri001 explică:

Bn nu pot sa dau mesaje ca sunt junior X-( da uite idu meu(daca faci cont nu fa pe al meu fa pe asta : zoomyetare@yahoo.com )hee hee si idu meu e ionascuispaspetroenla@yahoo.com aaa si parola la zoomyetare e 123456 daca vrei paa

| GEORGE a răspuns (pentru Pitri001):

Eh, nu merge, da in fine