| HourMind a întrebat:

Vreau sa fac colaborare cu cineva pe YouTube, am 260 de abonati si vreau sa mai cresc in abonati,am putea sa ne jucam de exemplu Minecraft,Fortnite, sa facem live-uri si mna..asa e mai fain in doi cand esti la inceput,ca nu prea intra nimeni pe live si pe video-uri, sper ca intelegeti

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Încearcă să-i scrii unui youtuber celebru care și-a făcut adresa mail publică. Eu i-am scris unuia dar nu mi-a răspuns. Nu o să-i spun numele, ca să nu-ți fac speranțe false, dar mmm totul merită încercat!