| TheKillerOfKillers a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet si filmez cu fraps dar la un momentdat(vreo 20 sec asa) mi se opreste videoclipul(nu mai filmeaza). De ce? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AngelikGamer a răspuns:

Da, pentru ca este fraps NON-PREMIUM, se opreste dupa 20 secunde. Iti recomand sa-l cauti premium de pe alte siteuri (fraps registered).Si chiar asa, fraps filmeaza pe bucatele 4.5 GB. Daca vrei un program bun de filmat, iti dau eu unul: OBS. Este foarte bun poti face livestream cu el, facecam si consuma putin spatiu videourile...

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Pentru că nu ai versiunea Premium, ori îți iei versiunea premium ori alt program de filmat.