| Mihai_Spiridon_1990 a întrebat:

vreau sa imi cumpar acest laptop : http://www.cel.ro/......0m-2gb-l/, care costa 1599 lei ce parere aveti? se merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| k330sk3a a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti. daca nu prea vrei sa il folosesti pentru jocuri foarte avansa-te, e bun.dar daca vrei sa joci jocuri, cu banii aia iti iei un calculator mult mai bun.

| Mihai_Spiridon_1990 explică (pentru k330sk3a):

Nu prea vreau sa joc jocuri extraordinare, vreau ceva gen : prototype, saints row IV, goat simulator si alte jocuri de genul asta... deci cred ca e bun

| k330sk3a a răspuns (pentru Mihai_Spiridon_1990):

Saints row 4 si prototype le vei putea juca la cerinte mici-medii