| Andrei0121 a întrebat:

Daca imi iau laptopul acesta: http://www.cel.ro/......gb-hdmi-l/
o sa ruleze bine need for speed most wanted pe el si Test Drive unlimited 2? si multe alte jocuri cu cerinte mai mari? va multumesc! daca nu ce mi-ar trebui sa ruleze aceste jocuri?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Vai de mama lui de laptop, pe ala nici test drive unlimited 2 nu il duci bine, va merge cu lag, need for speed most wanted ala vechi va merge bine pe setari mari, dar cel nou din 2012 va rula de abia pe low, daca vrei un laptop pentru maxim un test drive unlimited 2, far cry 3, need for speed most wanted 2012, call of duty modern warfare 3, atunci ia-ti macar asa ceva
http://www.pcgarage.ro/......1gb-white/
Sau cu banii aia iti faci un pc care sa ruleze mai multe jocuri pe setari mai mari

| Andrei0121 explică (pentru bogdan324):

Hmm, Mersi pentru raspuns dar pe acela care mi l-ai aratat tu esti sigur ca o sa mearga?

| Andrei0121 explică (pentru bogdan324):

Mersi pentru raspuns dar esti sigur ca pe acela o sa mearga?

| Andrei0121 explică (pentru bogdan324):

Multumesc mult m-ai ajutat foarte mult!happy

| bogdan324 a răspuns (pentru Andrei0121):

Sunt 100% sigur ca vor merge jocurile descrise de tine[si altele], dar sa nu te astepti sa joci jocuri precum assassin's creed unity sau call of duty ghosts

5 răspunsuri:
| XxTerrorxX1 a răspuns:

Nu prea sunt sigur da cred ca vor merge asa si asa