| VULKAN a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste iteme pe csgo si as vrea sa stiu niste site-uri de unde pot sa cumpar. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| VULKAN explică:

Nu vreau sa iau de pe steam ca nu pot sa fac trade offer 7 zile cu acel item

| Gonrax a răspuns (pentru VULKAN):

Păi dacă nu poți lua iteme pe Steam, nu poți nici de pe alte site-uri. Pe alte site-uri să zicem că dai withdraw la un item, păi ei îți vor da tot trade offer. Trebuie să aștepți 7 zile.

| VULKAN explică (pentru Gonrax):

Vreau sa zic ca odata cumparat un item de pe steam trebuie sa stai 7 zile inainte de a face un trade offer cu acel item (este blocat in inventar il poti doar vinde)

| VULKAN explică (pentru Gonrax):

Si pot cumpara iteme de pe steam

| Tomitza38 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cumperi chiar de pe piata steam. Celalalte site-uri iti pot da virusi sau pot sa te pacaleasca.