| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o consola de jocuri ( Xbox one s sau Ps4 s, nu m.am decis inca). Puteti sa îmi spuneti ce consola sa aleg si ceva argumente.Si mai am o intrebare. Daca conectez consola la Tv si eu vreau sa ma uit la televizor ce trebuie sa fac sa scot consola? Sau doar sa il aprind de la telecomanda normal. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| florinasdf a răspuns:

Ps4, deoarece are componentele mult mai bune decat xbox 1
si e mai frumos...
acum depinde sunt jocuri speciale pentru ps4 si pentru xbox 1
depince ce jocuri iti plac...
nu trebuie sa deconectezi de la tv, pe telecomanda ai un buton de intrati, cand vrei sa joci pe consola alegi intrarea hdmi, iar cand vrei pe televizor dai pe intrarea de tv

| anonim_4396 explică (pentru florinasdf):

Eu mi.as lua xbox one deoarece are jocul forza horizon 3. Eu am gasit 2 oferte:
-Prima la Ps4 S cu 1tb cu 1controller si cu jocurile ( Last of us parca, Uncharted4, Driveclub)
- A doua la Xbox one s, eu mi l.as lua mai mult ca are la oferta care am gasit.o, 2controllere 500gb ( asta nu prea îmi convine, mi se pare ca e cam mica da amvazutca sunt niste chestii care le conectezi si iti mareste memoria) vine cu jocurile ( Forza horizon 3, Fifa 17, Halo si un film 4k).

| BGabriel22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum Multumesc ca mi.ai raspuns cred ca xbox one s ramane fifa ma joc cu prietenii forza mi se pare cel mai misto joc cu masini facut vreodată.