| ZoomLool a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de Metin2 Privat pe Hamachi. Cine STIE FOARTE BINE si daca vrea sa ma ajute ii sunt foarte recunoscator. Lasa-ti un id de mess/skype! Merci happy

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nimeni nu te ajute pe gratis.
2 Nimeni nu isi lasa id/skype ca altfel o sa fie contactati de o gramada de lume.

3 Trebuie sa ai minimul de system altfel nu va merge deloc (nici macar sa te joci cu prieteni:
-512Mb Placa video
-2Gb Ram (WinXp) 3.5Gb (Win Vista, 7. )
-1.7-2.0Ghz (Dual Core)
-5Mbps upload/download net.

4 Programe Necesare pentru un servar de Mt2:
-Navicat
-Servar files
-Clientul
-Portmap
-Filezila
-Xampp
-Homapage
-Hamachi

5 Restu trebuie sa editez si gata ai propriul servar.
6 Mult Succes!
Nu uita sa dai funda celui mai bun raspuns care te-a ajuat.

| ZoomLool explică (pentru DragomirMihail2020):

Am un PC de nota 100. 4GB Placa video. Win 8.1, Dual core; si 10 mbps... dar nu stiu cum sa-l fac