| eilix22 a întrebat:

vreau sa imi iau un calculator ieftin si bun si vreau sa va intreb cat de bine (foarte bine, rau, binisor) merge minecraft 1.7.2! caracteristici pc: procesor quad core q6600 2.4, 4GB ddr2, pv 8800 gts 320 bit (asta scria in anunt nu ma judecati) astept raspunsuri! FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| heldeN a răspuns:

Va merge mai mult decat bine minecraft, si nu numai, dar am o intrebare
Cat vrei sa dai pe el?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar trebui sa mearga ok, banuiesc. Calculatorul asta nu e chiar de aruncat. Depasit, da, insa inca destul de capabil pentru jucat foarte multe jocuri, inclusiv de-astea recente.

| FineBroAndy a răspuns:

4GB RAM ar trebui să-ţi fie de ajuns pentru Minecraft big grin