| Vladutnicolae1234 a întrebat:

vreau sa imi iau un volan Myria My 1005. Volanul face rotatia pana la jumate sau pana la capat.

2 răspunsuri:
| Jhonnyu2k a răspuns:

E foarte bun myria My 1005, recomand...

| AndreiBerton a răspuns:

Mai bine iti cumperi urmatoarele mărci de volane : lighitech si FANATEC ( nu le stiu rotatia dar stiu ca FANATEC are o Rotație mult mai mare decat loghitech dar in plus e foarte scump, si loghitech e destul de bunicel dar daca ai de ales intre loghitech G25 si G27 sa i-l iei pe G25 e mai mult fier si e rezistent )