| Hristeaedy10 a întrebat:

Vreau sa imi iau un xbox one cu fifa 17, dupa ce il iau pot sa joc direct online sau trebuie sa imi iau xbox live? Trebuie sa ma abonez la xbox live? Trebuie sa platesc pe fiecare luna daca ma abonez sau o singura data? Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Da trebuie sa platesti lunar. De aia recomand un PC. faci de 100 de ori mai multe lucruri cu el decat cu un xbox. Unul decend desigur.

| Alex007xD a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi Xbox live. 60 € pe luna (adica aproape 3 milioane pe luna).