| Hristeaedy10 a întrebat:

Vreau sa imi iau un xbox one cu fifa 17, dupa ce il iau pot sa joc direct online sau trebuie sa imi iau xbox live? Trebuie sa ma abonez la xbox live? Trebuie sa platesc pe fiecare luna daca ma abonez sau o singura data? O sa trebuiasca sa platesc mult?
Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| ZetZ a răspuns:

Da, se poate plati pe luna. 3 luni, 6 luni, an dar raspunsul la intrebarea ta e ca da... trebuie platit, la playstation 3 nu trebuie sa platesti sa joci online dar acum si la ps4 trebuie...

2 răspunsuri:
| ZetZ a răspuns:

Trebuie platit pe fiecare luna, an etc, cum vrei tu, pretul il gasesti pe internet, sper ca te-am ajutat.

| Hristeaedy10 explică (pentru ZetZ):

Am vorbit cu un baiat care vinde un xbox one si a zis ca el are sa plateasca odata la 3 luni 19 euro

| ZetZ a răspuns (pentru Hristeaedy10):

Da, se poate plati pe luna. 3 luni, 6 luni, an dar raspunsul la intrebarea ta e ca da... trebuie platit, la playstation 3 nu trebuie sa platesti sa joci online dar acum si la ps4 trebuie...