| Hhkk a întrebat:

Vreau să îmi modez consola Xbox 360 luată acum 5 luni, exista vreo consecință? adică să se strice? După ce o modez mă va ține macar 2 ani? Dau funda

2 răspunsuri:
| Ionut_Laurentiu_Lazar_1994 a răspuns:

Nu,nu o sa ai nimic dupa ce o modezi si te tine ca o consola normala...depinde ce faci pe ea cand este modata..Add:L3ftM0stBard daca modezi conturi de gta laughing

| Hhkk explică (pentru Ionut_Laurentiu_Lazar_1994):

Boss ai Facebook? Sa vorbim acolo, ai putea să îmi faci un cont de Xbox live gold (fara cod)