| angeloecelmaitaredinparcare a întrebat:

vreau sa îmi spuneți dacă următoarele componente de pc sunt destul de bune. Flash SSD Kingston V300 2.5", 60GB, SATA 3.Procesor Intel® CeleronTM G1840, 2800MHz, Haswell, 2MB, socket 1150, Box.Placa video MSI NVIDIA GeForce 210, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA.Placa de baza Asrock H81M-VG4, Socket 1150.Memorie Kingmax TSOP DDR 512MB PC3200 400MHz.Carcasa Segotep PS-111D-NF, ATX Mid Tower, Fara sursa, Neagra.Sursa ATX Delux 450W pentru carcase mini.Placa de sunet Asus XONAR-U3, USB

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns:

Placa video este FOARTE slaba, procesorl de asemenea si observ ca nu are HDD ci SSD de 60 gb, ceea este foarte putin pentru windows si jocuri, singura performanta pe care SSd-ul o aduce in plus este ca windows-ul si jucurile buteaza mai repedewinking

2 răspunsuri:
| angeloecelmaitaredinparcare explică:

Pentru gaming?

| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns:

Destul de bune pentru ce?