| qSt1le a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce jocuri merg pe aceasta configuratie de calculator:placa de baza Asrock H81M-VG4,socket 1150 procesor Intel celeron G1840, 2800MHz,Haswell,2mb,boxplaca video Gigabyte Nvidia GeForce 210, 1gb,ddr3,64bit,hdmi,dvi,vga memoriekingmax2gb ddr3, 1600mhz,FBGA mars. Sursa de 450w si hard disk de 250gb

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Toate pana in 2012!
Nota : pe un pc ca al tau jocurile si chiar pc-ul va functiona mult mai bine cu un windows pe 32/86 bit! Bafta!

| Tragonus a răspuns:

Pai... ti-ar merge metin 2 big grin saints row 2 euro truck simulator 2 need for speed pursuit, need for speed world. In concluzie jocurile destul de vechi circa din 2007-2009

| qSt1le explică (pentru Tragonus):

Pana la ce fifa imi merge?