| alex6070 a întrebat:

vreau sa ma ajutati... vreau sa bag niste masini noi in world racing 2.
Daca se poate sa imi explicati cum pas cu pas.si sa-mi dati si un site de pe care pot lua masini
Ce sa zic funda si vot

Răspuns Câştigător
| SfantuTratament a răspuns:

Salut.Daca te rog frumos, imi dai si mie jocul? L-am cautat, dar nu l-am gasit.Baga id-u asta :alex_fotbalistul25.

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Faci un folder unde e instalat jocul WR2, folderul se va numi ADDONS, in acest folder creezi inca unul cu numele AUTOS. In folderul AUTOS adaugi masinile. Bafta.