| LuciWv a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop.
Nici foarte scump nici foarte ieftin. Undeva intre 25.000-27.000 Lei.
Am facut pre-comanda la GTA 5/AC Unity, si vreau sami meargala HIGH.
Imi puteti recomanda voi unul de aici http://www.emag.ro/......-si-3000/c
Sau din alta sursa sigura.
P.S. imi trebuie neaparat laptop si stiu cai mai bun PC-u dar eu ma deplasez mult.
Dau funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Salut. Revin cu un edit din pacate in defavoarea asteptarilor tale. Laptopul are i7 dual core care e foarte slab.
Daca vrei unu bun mergi macar pe un i5 cu quad de 2+.

Din cate am vazut pe eMAG sunt numa i7 dual in banii tai. De la 3000lei sunt quad. Eu zic sa mai strangi inca putin si sa iei ceva bun. Sau un pc.

5 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Http://m.emag.ro/......DH2PRBBBM/

Sau

http://m.emag.ro/......DCVWRBBBM/

Nu sunt extrem de sigur ca va duce la high dar ar trebui sa duca. Ac 3 il duce la max unity nu sunt sigur.

Mergi pe un laptop cu 8gb ram.

| LuciWv explică (pentru Hitback):

Mia recomandat cineva acest laptop http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

| Hitback a răspuns (pentru LuciWv):

Asta va duce jocuri mai tari. E quad cu 8 threaduri. Daca o sa dispui de bani in viitor sa mai bagi 4gb ram ar fi perfect pentru ca doar 4 nu ajung pentru far cry la maxim.

| LuciWv explică (pentru Hitback):

Da,o sa mai iau o placa de 4GB ram odata cu el, si un cooler pad pentru a nu se incalzi prea tare

| Hitback a răspuns (pentru LuciWv):

Perfect.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Salut. Revin cu un edit din pacate in defavoarea asteptarilor tale. Laptopul are i7 dual core care e foarte slab.
Daca vrei unu bun mergi macar pe un i5 cu quad de 2+.

Din cate am vazut pe eMAG sunt numa i7 dual in banii tai. De la 3000lei sunt quad. Eu zic sa mai strangi inca putin si sa iei ceva bun. Sau un pc.