| CeapaDeCeapa a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa-mi deschid un canal de youtube special pentru League Of Legends.
Niste nume calumea?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Incearca sa fii original si nu include in nume cuvantul LOL sau HD sau RO. Eventual, daca tii musai poti avea un nume de campion preferat sau cuvantul show, dar eu ti-as recomanda sa-ti gasesti un nume si la profil si cover sa pui imagini din lol.Asa e cel mai bine.Ia-te dupa cei mai cunoscuti: Sp4zie, Lunity, Siv HD, DOnkey etc.

1 răspuns:
| rapp2020 a răspuns:

Show For L.o.L