| mrCMircea a întrebat:

Cum as putea sa joc fifa 11 online pe xbox 360 fara xbox live? Astept raspuns, multumesc!

1 răspuns:
| DariusPiros a răspuns:

Nu se poate, dar daca ti neaparat s-ar putea daca l-ai pirata de pe pc adica fifa 11 xbox 360 il pui pe cd cauti pe net un serial si functioneaza.
P.S nu-s sigur ca functioneacza eu n-am facut acest lucru pentru ca ti-l modezi xboxul si ii naspa sa nu te joci online toata viata (pe xbox) dar eu am Ps3 si n-am facut asa ceva, toate jocurile le am de la magazinul ALTEX si merg foarte bine.